Blogi

II miejsce w konkursie na najlepszą pracę doktorską dla Pani dr Anny Szczepańskiej Przekoty

W dniu 19 grudnia 2018 roku pracownik Wydziału Nauk Ekonomicznych Politechniki Koszalińskiej - Pani dr Anna Szczepańska-Przekota - zdobyła II miejsce w konkursie na najlepszą pracę doktorską organizowanym przez Giełdę Papierów Wartościowych w Warszawie.

Tytuł wyróżnionej pracy: „Zależność cen gotówkowych i terminowych na światowych rynkach surowców rolnych”, promotorem był dr hab. Bazyli Czyżewski, prof. nadzw. UEP.

Praca została obroniona na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu, na naszym Wydziale.

Pytania i odpowiedzi czyli FAQ o Uczelni i Wydziale

O Uniwersytecie Przyrodniczym (UPP) i o Wydziale Ekonomiczno-Społecznym (WES)

Uniwersytet Przyrodniczy - co to za uczelnia?

UP w Poznaniu jest jedną z najlepszych w kraju (najlepszą wg rankingu PERSPEKTYWY) uczelnią o profilu przyrodniczym. Jednocześnie jest trzecią pod względem liczby studentów uczelnią w Poznaniu, zaraz po UAM i UEP.

Czy Uniwersytet Przyrodniczy to dawna Akademia Rolnicza?

Subskrybuj RSS - blogi