Nagrody dla studentów i absolwentów Wydziału Ekonomicznego

Jak co roku, zgodnie z decyzją Rektorskiej Komisji ds. Nagród i Wyróżnień dla Studentów i Absolwentów Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu z 30 listopada 2023 r., JM Rektor przyznał nagrodę im. prof. Jerzego Zwolińskiego i medale „Za osiągnięcia w studiach” absolwentom oraz nagrody  i wyróżnienia studentom, za rok akademicki 2022/2023.

ZŁOTY MEDAL „ZA OSIĄGNIĘCIA W STUDIACH” otrzymali:

z kierunku ekonomia

mgr Joanna Łukasiewicz

z kierunku finanse i rachunkowość

mgr Justyna Kopeć

mgr Marta Augustyniak

mgr Aleksandra Marut

z kierunku MSc in Agri-food Economics and Trade

mgr John Kwame Gyan

mgr Grace Adeola Jaman

SREBRNY MEDAL „ZA OSIĄGNIĘCIA W STUDIACH” otrzymali:

z kierunku ekonomia

lic. Monika Francik

lic. Natalia Korczewska

lic. Klaudia Osielska

lic. Magda Staniszewska

lic. Marcin Marnocha

z kierunku finanse i rachunkowość

lic. Małgorzata Mieszała

lic. Paulina Bodzińska

lic. Joanna Chróśniak

lic. Marcelina Dubiel

lic. Mateusz Brodziak

lic. Wiktoria Piątkowska

lic. Sandra Kuźlak

lic. Monika Nowakowska

Ponadto nagrodę za aktywną działalnością społeczną na rzecz środowiska studenckiego Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu i jednocześnie uzyskali w poprzednim roku akademickim średnią ocen z egzaminów i zaliczeń nie niższą niż 4,00 otrzymała Pani Magdalena Piechocka.

List gratulacyjny Rektora dla studentów, którzy w poprzednim roku akademickim wyróżniali się aktywną działalnością społeczną na rzecz środowiska studenckiego Uniwersytetu, potwierdzoną przez Konwent Samorządu Studentów UPP lub dokonali czynu chwalebnego na terenie Uniwersytetu lub poza nim, o czym został powiadomiony pisemnie Rektor otrzymały Panie Agnieszka Stachowiak i Natalia Staszak .

Wszystkim wyróżnionym i nagrodzonym GRATULUJEMY!