Wydział Ekonomiczno-Społeczny zawarł umowę o współpracy z Credit Agricole Bank Polska

Z przyjemnością informujemy, że Credit Agricole Bank Polska i Wydział Ekonomiczno-Społeczny Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu podpisały umowę o wzajemnej współpracy. Umowa pozwoli na wymianę doświadczeń środowiska akademickiego z praktykami branży bankowej i otwiera nowe perspektywy naukowe.

Grupa Crédit Agricole jest trzecią największą grupą finansową i liderem bankowości detalicznej w Europie. Obecnie funkcjonuje w 49 krajach na świecie i obsługuje ponad 52 miliony klientów. W Polsce obecna jest od 2001 r.  Należą do niej m.in.: bank Credit Agricole, Europejski Fundusz Leasingowy, Credit Agricole Ubezpieczenia oraz Amundi Polska TFI.

To kolejna umowa o współpracy zawarta przez nasz Wydział. Przedsiębiorstwa zainteresowane współpracą w WES zachęcamy do kontaktu Kierownikiem Dziekanatu.

Więcej informacji o tej i innych zawartych dotychczas umowach można znaleźć w zakładce "Umowy o współpracy z przedsiębiorstwami".