Sukces studentów Wydziału Ekonomicznego Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu

Wielki Sukces studentów Wydziału Ekonomicznego Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu

Zespół Bon Voyage kierowany przez dra Dawida Jabkowskiego 14 czerwca w wielkim finale Ogólnopolskich Akademickich Mistrzostw Menedżerskich w Krakowie uplasował się na podium zajmując 3 miejsce.

Wielki finał poprzedziły blisko dwa miesiące eliminacji, do których przystąpiły 74 zespoły z 65 uczelni z całej Polski. Studenci grali w symulację Biura podróży. W tym czasie podejmowali decyzje związane z zatrudnieniem pracowników, kształtem oferty czy rozwojem ich firmy. Analizowali wyniki, wyciągali wnioski i wdrażali zmiany w swoich strategiach. Wszystko po to, by znaleźć się w finałowej 9. drużyn z najlepszymi wynikami i tak też się stało. Drużyna z Wydziału Ekonomicznego UPP jako jedyna z Wielkopolski wywalczyła udział w finale AMM.

W wielkim finale uczestników czekało nie lada wyzwanie, ponieważ rywalizowali w rozszerzonej symulacji Agencji interaktywnej. Do rozegrania było 6 rund decyzyjnych w grze, w której trzeba było wykazać się zdolnościami do podejmowania decyzji, krytycznego myślenia i pracy zespołowej. Przez wszystkie finałowe rundy, które odbyły się w Krakowskim Parku Technologicznym drużyna Bon Voyage utrzymywała się na podium, by ostatecznie zająć III miejsce!!!

Klasyfikacja końcowa Ogólnopolskiego Konkursu Akademickie Mistrzostwa Menedżerskie:

1. Akademia im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie Wielkopolskim

2. Państwowa Uczelnia Zawodowa im. Ignacego Mościckiego w Ciechanowie

3. Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu

Opiekunem zespołu jest dr Dawid Jabkowki,

Członkami studenci Wydziału Ekonomicznego: Justyna Kopeć, Agnieszka Stachowiak i Karolina Bury.

Serdecznie gratulacje tak wspaniałego SUKCESU dla całego zespołu!

I jeszcze większe podziękowania za godne reprezentowanie Wydziału Ekonomicznego i Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu na arenie ogólnopolskiej!

Poniżej fotorelacja z Ogólnopolskich Akademickich Mistrzostw Menedżerskich.

#EkonomicznyNaPrzyroniczym #Noprzecież