Miniatura dla dr Karoliny Józefowicz

Narodowe Centrum Nauki ogłosiło drugą listę rankingową konkursu MINIATURA 7. Wśród laureatów znalazła się dr Karolina Józefowicz z Katedry Ekonomii naszego Wydziału.

Pozyskane środki finansowe w ramach projektu pt.: „Rola małych miast w lokalnym rozwoju społeczno-gospodarczym”, umożliwią realizację zagranicznego stażu naukowego.

To drugi projekt naukowy w tym roku, na który dr Karolina Józefowicz zdobyła finansowanie. W marcu 2023 roku została laureatką II edycji konkursu „Pierwszy grant” na projekty badawcze młodych naukowców Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu. Projekt pt.: „Wielowymiarowa analiza poziomu konkurencyjności gospodarczej małych miast w Polsce” znalazł się na pierwszym miejscu listy rankingowej.