PRACOWNICY ZATRUDNIENI W KATEDRZE NAUK SPOŁECZNYCH I PEDAGOGIKI

Kierownik Katedry

dr hab. Dariusz Pieńkowski                                                                                                                                         
pok. 812 A, tel. 61 848-7377;
dyżur: wt. 9.45-10.45, śr. 12.30-13.30
e-mail: pienkow@up.poznan.pl

Pracownicy

Emerytowani nauczyciele akademiccy z tytułem profesora lub stopniem doktora habilitowanego 

prof. dr hab. Zygmunt Kaczmarek
pok. 809
e-mail: kaczmarek@up.poznan.pl

dr hab. Eugeniusz Kośmicki, prof. nadzw.  
pok. 809
e-mail: eugeniusz.kosmicki@up.poznan.pl 

Adiunkci

dr Irena Bekier                                                                                                                                                         
pok. 811, tel. 61 848-7137;
dyżur pon. 10.20-11.20, wt. 14.15-15.00
e-mail: bekier@up.poznan.pl                                                                                                   

dr Zdzisław Czaja
pok. 815, tel. 61 846-6041;
dyżur czw. 11.00-12.30  
e-mail: czaja@up.poznan.pl

dr Olga Grabowska-Chenczke 
pok. 811, tel. 61 848-7137;
dyżur śr. 10.00-11.00, pt. 8.45-9.45
e-mail: olgag@up.poznan.pl                                                                                                                                     

dr Barbara Ł. Kołodziej
pok. 814, tel. 61 846-6339;
dyżur śr. 15.00-16.00, czw. 13.30-14.30
e-mail: barbara.kolodziej@up.poznan.pl

dr Damian Michałowski
pok. 814, tel. 61 846-6339;
dyżur czw. 10.00-11.00, pt. 11.15-12.15 (po uprzednim umówieniu się)
e-mail: damianm@up.poznan.pl 

St. wykładowca

dr Jerzy Stępień 
pok. 822, tel. 61 846-6041; dyżur pon. 15.00-16.30 e-mail:step6@wp.pl                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         

St. specjalista naukowo-techniczny

mgr Wojciech Janik 
pok. 815, tel. 61 846-6041
e-mail: wojciech.janik@up.poznan.pl
 

POWRÓT