KONSULTACJE PRACOWNIKÓW KATEDRY EKONOMII

Imię i nazwisko Tytuł/stopień  E-mail  Telefon Termin konsultacji
Władysława Łuczka  prof. dr. hab. luczka@up.poznan.pl 0-61 846-6343 Wtorek 11.15-13.15
Małgorzata Dolata dr dolatam@up.poznan.pl 0-61 848-7133 Poniedziałek 10.00-12.00
Barbara Hadryjańska dr hab. bhadryj@up.poznan.pl 0-61 848-7133 Poniedziałek 10.00-12.00
Lidia Jabłońska-Porzuczek dr jplidka@up.poznan.pl 0-61 848-7131 Poniedziałek 09.00-11.00
Magdalena Jaworska dr jaworska@up.poznan.pl 0-61 848-7134 Poniedziałek 10.00-12.00
Sławomir Kalinowski dr hab. kalinowski@up.poznan.pl 0-61 848-7380 Piątek (po umówieniu mailowym)
Mariusz Malinowski dr mariusz.malinowski@up.poznan.pl 061-846-6235 Poniedziałek 09.30-11.00
Joanna Smoluk-Sikorska dr smoluk@up.poznan.pl 0-61 848-7380 Poniedziałek 10.00-11.30
Aleksander Wasiuta dr aleksander.wasiuta@up.poznan.pl 061-846-6235 Poniedziałek 9.30-11.00
Joanna Wiśniewska-Paluszak dr wisniewska@up.poznan.pl 0-61 848-7131 Poniedziałek 10.00-12.00