KONSULTACJE PRACOWNIKÓW KATEDRY EKONOMII

Prof. dr. hab. Władysława Łuczka
Pok. 725,  e-mail: luczka@up.poznan.pl, tel. 618466343
Termin konsultacji: wtorek 11.15-13.15

Dr Małgorzata Dolata
Pok. 620, e-mail: dolatam@up.poznan.pl, tel. 618466343
Termin konsultacji: czwartek 9.30-11.30

Dr hab. Barbara Hadryjańska
Pok. 605, e-mail: bhadryj@up.poznan.pl, tel. 618487133
Termin konsultacji: poniedziałek 10.00-12.00

Dr Lidia Jabłońska-Porzuczek
Pok. 722, e-mail: jplidka@up.poznan.pl, tel. 618487131
Termin konsultacji: poniedziałek 09.00-11.00

Dr Magdalena Jaworska
Pok. 620, e-mail: jaworska@up.poznan.pl, tel. 618487134
Termin konsultacji: wtorek 9.45-11.15

Dr hab. Sławomir Kalinowski
Pok. 723, e-mail: kalinowski@up.poznan.pl, tel. 618487380
Termin konsultacji: piątek (po umówieniu mailowym)

Dr Mariusz Malinowski
Pok. 723, e-mail: mariusz.malinowski@up.poznan.pl, tel. 618466235
Termin konsultacji: poniedziałek 09.30-11.00

Dr Joanna Smoluk-Sikorska
Pok 722, e-mail: smoluk@up.poznan.pl, tel. 618487380
Termin konsultacji: poniedziałek 10.00-11.30

Dr Aleksander Wasiuta
Pok. 621, e-mail: aleksander.wasiuta@up.poznan.pl, tel. 618466235
Termin konsultacji: poniedziałek 9.30-11.00

Dr Joanna Wiśniewska-Paluszak
Pok. 604, e-mail: wisniewska@up.poznan.pl, tel. 618487131
Termin konsultacji: poniedziałek 10.00-12.00