KONSULTACJE PRACOWNIKÓW KATEDRY PRAWA I ORGANIZACJI PRZEDSIĘBIORSTW W AGROBIZNESIE

 

Prowadzący/email

Dzień i godz. konsultacji/nazwa platformy e-learningowej

Nr pokoju*

Prof. UPP dr hab. Rafał Baum

baum@up.poznan.pl 

Poniedziałek 12.30 -14.00 / Ms Teams

wybrane soboty (Dziekanat)

 

823/231A

Dr Jan Chudobiecki

jchudobi@up.poznan.pl

kontakt mailowy / Ms Teams

820

Dr Izabela Hasińska

izabela.hasinska@up.poznan.pl

Wtorek 15:00-16:30/Ms Teams

804

Dr Karolina Jader

karolina.jader@up.poznan.pl

Czwartek 13.00-14.00 / Ms Teams

805

Dr Sylwia Kierczyńska

kierczynska@up.poznan.pl

Piątek 11.30-12.30 / Ms Teams

805

Prof. UPP dr hab. Magdalena Kozera-Kowalska

mkozera@up.poznan.pl

Wtorek 9.45- 11.15 / Ms Teams

822

Dr hab. Izabela Lipińska 

lipinska@up.poznan.pl

Wtorek 12.00-13.00 / Ms Teams

 

803

Dr Dariusz Majchrzycki 

dariusz.majchrzycki@danko.pl

Poniedziałek, 9.00-10.30 / Ms Teams

807

Dr hab. Elżbieta Mikołajczak

emikolaj@up.poznan.pl

Wtorek 12.00-13.00 / Ms Teams

821

Dr Katarzyna Mydlarz

kmydlarz@up.poznan.pl

Środa 11.00-13.00 / Ms Teams

821

Prof. UPP  dr hab. Benedykt Pepliński

peplinski@up.poznan.pl 

Czwartek13.15-14.45 / Ms Teams

807

Dr Damian Puślecki 

puslecki@up.poznan.pl 

Wtorek 8.45-10.15 / Zoom  

803

Mgr Krzysztof Różański 

krzysztof.rozanski@up.poznan.pl 

Środa 15.00-17.00 / Ms Teams– zakładka: „Dyżury dla Studentów”

804

Dr Olga Stefko 

stefko@up.poznan.pl 

urlop zdrowotny

820

Dr Marek Tabert 

mtabert@up.poznan.pl

kontakt mailowy / Ms Teams

806

Dr Karol Wajszczuk 

wajszczuk@up.poznan.pl 

 urlop zdrowotny

806

Mgr inż. Alina Nowotarska 

alina.nowotarska@up.poznan.pl

 Środa, 12.15-13.15 / Ms Teams 823

*możliwy kontakt osobisty po wcześniejszym uzgodnieniu (w zależności od sytuacji epidemicznej w kraju)