KONSULTACJE PRACOWNIKÓW KATEDRY PRAWA I ORGANIZACJI PRZEDSIĘBIORSTW W AGROBIZNESIE

 

Prowadzący/email

Dzień i godz. konsultacji/nazwa platformy e-learningowej

Nr pokoju*

Prof. UPP dr hab. Rafał Baum

rafal.baum@up.poznan.pl  

Poniedziałek 13.00-14.30, p. 823,

Dziekanat: 11.30-13.00, p. 231A

823/231A

Dr Jan Chudobiecki

jchudobi@up.poznan.pl

Kontakt mailowy / Ms Teams

820

Dr Olga Grabowska-Chenczke 

olga.grabowska-chenczke@up.poznan.pl 

Środa,  09:00-10:00 (dyżur w 811)

Piątek, 10:00-11:30 (dyżur online)

811

Dr Izabela Hasińska

izabela.hasinska@up.poznan.pl

Poniedziałek 16:30-18:00 on-line / po umówieniu się 

804

Dr Karolina Jąder

karolina.jader@up.poznan.pl

Czwartek 10.00-11.00

805

Dr Anna Jęczmyk 

anna.jeczmyk@up.poznan.pl 

Piątek  8.30-10.30 (po uprzednim umówieniu się) 820 

Dr Sylwia Kierczyńska

kierczynska@up.poznan.pl

Poniedziałek 11.00 – 12.30

805

Dr Barbara Kołodziej 

barbara.kolodziej@up.poznan.pl 

 

Mailowo: barbara.kolodziej@up.poznan.pl 811

Prof. UPP dr hab. Magdalena Kozera-Kowalska

mkozera@up.poznan.pl

urlop zdrowotny

822

Prof. UPP dr hab. Izabela Lipińska 

lipinska@up.poznan.pl

Poniedziałek 14.15-15.00, p. 803

Poniedziałek: 8.30-9.30 - online

 

803

Dr Dariusz Majchrzycki 

dariusz.majchrzycki@danko.pl

Czwartek 8.00-9.30 

807

Dr Damian Michałowski

damianm@up.poznan.pl

Mailowo: damianm@up.poznan.pl lub telefonicznie: 885328481

811

Dr Katarzyna Mydlarz

kmydlarz@up.poznan.pl

Środa: 10:00-12:00

821

Prof. UPP  dr hab. Benedykt Pepliński

peplinski@up.poznan.pl 

Poniedziałek 10.00-11.30

807

Prof. UPP dr hab. Dariusz Pieńkowski 

dariusz.pienkowski@up.poznan.pl 

Wtorek 11:45-13:15 814

Dr Damian Puślecki 

puslecki@up.poznan.pl 

Środa 9.30-11.00,  Ms Teams/803 

803

Mgr Krzysztof Różański 

krzysztof.rozanski@up.poznan.pl 

środa 11.30 – 13.30 –  pokój 804 + MS TEAMS 

804

Dr Olga Stefko 

stefko@up.poznan.pl 

Poniedziałek 10.00 – 11.00

820

Dr Marek Tabert 

mtabert@up.poznan.pl

Kontakt mailowy / Ms Teams

806

Dr Jarosław Uglis 

jaroslaw.uglis@up.poznan.pl 

Środa 11:15-12:45   806

Dr Karol Wajszczuk 

wajszczuk@up.poznan.pl 

Środa 10.30-11.15  p.806  oraz zdalnie 45min po uprzednim umówieniu

806

Mgr inż. Alina Nowotarska 

alina.nowotarska@up.poznan.pl

 Czwartek 8.00-9.30   823

*możliwy kontakt osobisty po wcześniejszym uzgodnieniu (w zależności od sytuacji epidemicznej w kraju)