KONSULTACJE PRACOWNIKÓW KATEDRY FINANSÓW I RACHUNKOWOŚCI

 
Konsultacje w semestrze zimowym 2018/2019

 

Imię i nazwisko

Tytuł/ stopień

E-mail

Telefon

Nr pokoju

Termin konsultacji

Michał Jerzak 

prof. dr hab.

jerzak@up.poznan.pl

61 8466099

612A

 

Alfred Janc

prof. dr hab.

alfred.janc@up.poznan.pl

61 8466253

619

środa
10.00-11.00

Feliks Wysocki

prof. dr hab.

wysocki@up.poznan.pl

61 8487118

609

poniedziałek
12:15-13:15

Zbigniew Gołaś

dr hab.

golas@up.poznan.pl

61 8487123

610

wtorek
10:00-11:30

Paulina Anioła-Mikołajczak

doktor

aniola@up.poznan.pl

61 8487111

607

 -

Anna Bieniasz

doktor

bieniasz@up.poznan.pl

61 8487113

613

kontakt e-mailowy

Dorota Czerwińska-Kayzer

doktor 

czerwinska-kayzer@up.poznan.pl

61 8466092

608

 poniedziałek
12:00-13:00

Joanna Florek

doktor

florek@up.poznan.pl

61 8466101

611

poniedziałek
13.30-14.30 (do połowy semestru)

Romana Głowicka-Wołoszyn

doktor

roma@up.poznan.pl

61 8466185

606

czwartek
11:30-12:30

Małgorzata Just

doktor

m.just@up.poznan.pl

61 8466214

614

wtorek
9:45-11:15

Sylwia Klus

doktor

sylwia.klus@up.poznan.pl

61 8466817

618

środa 15:30-16:30
lub inny termin po ustaleniu e-mailowym

Włodzimierz Kołodziejczak

doktor

kolodziejczak@up.poznan.pl

61 8487305

615

 czwartek
11:15-12:15

Agnieszka Kozera

doktor

akozera@up.poznan.pl

61 8487111

607

termin po ustaleniu e-mailowym

Izabela Kurzawa

doktor

izabela.kurzawa@up.poznan.pl

61 8466215

616

 wtorek
12:00-13:00

Jarosław Lira

doktor

lira@up.poznan.pl

61 8487305

615

poniedziałek
15:00-16:00

Aleksandra Łuczak

doktor hab.

aleksandra.luczak@up.poznan.pl

61 8466091

617

poniedziałek
10:15-11:15

Roma Ryś-Jurek

doktor

rys-jurek@up.poznan.pl

61 8487117

618

piątek
12:00-13:00

Joanna Stanisławska

doktor

stanislawska@up.poznan.pl

61 8466185

606

 -

Magdalena Śmiglak-Krajewska

doktor

smiglak-krajewska@up.poznan.pl

61 8466101

611

środa
9:30-10:30

Łukasz Sarniak

doktor

lukasz.sarniak@up.poznan.pl

61 8466215

616

 termin po ustaleniu e-mailowym

Małgorzata Węgrzyńska

doktor 

malgorzata.wegrzynska@up.poznan.pl

61 8466214

614

poniedziałek
10:00-11:30

Małgorzata Piwnicka

doktor

malgorzata.piwnicka@up.poznan.pl

61 8487117

618

 konsultacje po wcześniejszym uzgodnieniu terminu spotkania

Robert Waloch

doktor

valoo@up.poznan.pl

61 8487117

618

 

Andrzej Wołoszyn

magister

…..

61 8466185

606