KONSULTACJE PRACOWNIKÓW KATEDRY FINANSÓW I RACHUNKOWOŚCI

 
Konsultacje w semestrze zimowym 2020/2021

 

Imię i nazwisko

Tytuł/ stopień

E-mail

Telefon

Nr pokoju

Termin konsultacji

Michał Jerzak 

prof. dr hab.

jerzak@up.poznan.pl

618466099

612A

poniedziałek
12:00-13:00

Feliks Wysocki

prof. dr hab.

wysocki@up.poznan.pl

618487118

609

.

Zbigniew Gołaś

prof. UPP dr hab.

golas@up.poznan.pl

618487123

610

środa
13.00-14.00

Paulina Anioła-Mikołajczak

dr

aniola@up.poznan.pl

618487111

607

kontakt mailowy

Anna Bieniasz

dr

bieniasz@up.poznan.pl

618466092

608

poniedziałek
11.30- 13.00

Dorota Czerwińska-Kayzer

dr

czerwinska-kayzer@up.poznan.pl

618466092

608

Do końca listopada 16.30-17.30.
Od 1 grudnia 2021 10.30-11.30

Joanna Florek

dr

florek@up.poznan.pl

618466101

611

10:00-11:00 MS Teams oraz w pok. 611 po uprzednim umówieniu na MS Teams

Romana Głowicka-Wołoszyn

dr

roma@up.poznan.pl

618466185

606

poniedziałek
14.45-15.30

Małgorzata Just

dr

m.just@up.poznan.pl

618466214

614

poniedziałek 
13.15-14.45

Sylwia Klus

dr

sylwia.klus@up.poznan.pl

618487113

613

poniedziałek
15.00-17.00, tydz. B

Włodzimierz Kołodziejczak

dr

kolodziejczak@up.poznan.pl

618487305

615

MS Teams,
e-mail, lub po umówieniu się pok. 615

Agnieszka Kozera

dr

akozera@up.poznan.pl

618487111

607

termin konultacji po umówieniu się z prowdzącym poprzez maila/MS TEAMS (konsultacje w formie stacjonarnej i zdalnej)

Izabela Kurzawa

dr

izabela.kurzawa@up.poznan.pl

61 8466215

616

po wcześniejszym umówieniu w formie osobistej lub online, 
 

Jarosław Lira

dr

lira@up.poznan.pl

618487305

615

czwartek
10:00-11:30

Aleksandra Łuczak

prof. UPP dr hab

aleksandra.luczak@up.poznan.pl

618466091

617

wtorek
9:45-10.45

Agnieszka Piechocka-Kałużna
 
dr hab. agnieszka.piechocka@up.poznan.pl 618487111 607 kontakt mailowy

Roma Ryś-Jurek

prof. UPP dr hab.

rys-jurek@up.poznan.pl

618487117

618

środa
10.15-11.15 (pok. 618 i Teams)

Joanna Stanisławska

dr

stanislawska@up.poznan.pl

618466185

606

środa,
11.30-12.30

Magdalena Śmiglak-Krajewska

dr

smiglak-krajewska@up.poznan.pl

618466101

611

poniedziałek
10.00-11.00

Łukasz Sarniak

dr

lukasz.sarniak@up.poznan.pl

618466215

616

kontakt e-mailowy

Małgorzata Węgrzyńska

dr 

malgorzata.wegrzynska@up.poznan.pl

618466214

614

poniedziałek
10:00-11:30
MS Teams

Małgorzata Piwnicka

dr

malgorzata.piwnicka@up.poznan.pl

618487117

618

konsultacje po wcześniejszym uzgodnieniu terminu spotkania

Robert Waloch

dr

valoo@up.poznan.pl

618487117

618

kontakt e-mailowy

Andrzej Wołoszyn

dr

andrzej.woloszyn@up.poznan.pl

618487113

613

wtorek
14.45-15.30