KONSULTACJE PRACOWNIKÓW KATEDRY FINANSÓW I RACHUNKOWOŚCI

 
Konsultacje w semestrze letnim 2020/2021

 

Imię i nazwisko

Tytuł/ stopień

E-mail

Telefon

Nr pokoju

Termin konsultacji

Michał Jerzak 

prof. dr hab.

jerzak@up.poznan.pl

618466099

612A

środa
12:00-13:00,
MS Teams

Alfred Janc

prof. dr hab.

alfred.janc@up.poznan.pl

618466253

619

środa 9.30-10.15, platforma ZOOM (zaproszenie wysyłane po otrzymaniu od studenta maila informującego o zamiarze odbycia konsultacji 

Feliks Wysocki

prof. dr hab.

wysocki@up.poznan.pl

618487118

609

.

Zbigniew Gołaś

prof. UPP dr hab.

golas@up.poznan.pl

618487123

610

środa
13.00-15.00,
MS Teams

Paulina Anioła-Mikołajczak

dr

aniola@up.poznan.pl

618487111

607

kontakt mailowy

Anna Bieniasz

dr

bieniasz@up.poznan.pl

618466092

608

poniedziałek
13.00- 14.00
czwartek
11.30-13.00
MS Teams

Dorota Czerwińska-Kayzer

dr

czerwinska-kayzer@up.poznan.pl

618466092

608

poniedziałek 
10.00-11.00;
MS Teams

Joanna Florek

dr

florek@up.poznan.pl

618466101

611

poniedziałek
11.30-12.30 
MS Teams

Romana Głowicka-Wołoszyn

dr

roma@up.poznan.pl

618466185

606

poniedziałek
14.00-14.30
MS Teams

Małgorzata Just

dr

m.just@up.poznan.pl

618466214

614

czwartek 
14.00-15.00, tydz. A
12.00-13.00, tydz. B
MS Teams

Sylwia Klus

dr

sylwia.klus@up.poznan.pl

618487113

613

środa
18.30-20.00, tydz. A
16.45-18.15, tydz. B
platforma Zoom

Włodzimierz Kołodziejczak

dr

kolodziejczak@up.poznan.pl

618487305

615

poniedziałek 
10.30-11.30
MS Teams,

e-mail.

Agnieszka Kozera

dr

akozera@up.poznan.pl

618487111

607

czwartek
13.00-14.00
MS Teams

Izabela Kurzawa

dr

izabela.kurzawa@up.poznan.pl

61 8466215

616

po umówieniu mailowym, na platformie MS Teams

Jarosław Lira

dr

lira@up.poznan.pl

618487305

615

czwartek
15:30-16:30

Aleksandra Łuczak

prof. UPP dr hab

aleksandra.luczak@up.poznan.pl

618466091

617

środa
15:00-16.00

Agnieszka Piechocka-Kałużna
 
dr hab. agnieszka.piechocka@up.poznan.pl 618487111 607 kontakt mailowy

Roma Ryś-Jurek

prof. UPP dr hab.

rys-jurek@up.poznan.pl

618487117

618

poniedziałek
14.00-14.45
MS Teams

Joanna Stanisławska

dr

stanislawska@up.poznan.pl

618466185

606

kontakt e-mailowy

Magdalena Śmiglak-Krajewska

dr

smiglak-krajewska@up.poznan.pl

618466101

611

poniedziałek
12.00-13.00
MS Teams

Łukasz Sarniak

dr

lukasz.sarniak@up.poznan.pl

618466215

616

kontakt e-mailowy

Małgorzata Węgrzyńska

dr 

malgorzata.wegrzynska@up.poznan.pl

618466214

614

poniedziałek
9:30-10:30
MS Teams

Małgorzata Piwnicka

dr

malgorzata.piwnicka@up.poznan.pl

618487117

618

konsultacje po wcześniejszym uzgodnieniu terminu spotkania

Robert Waloch

dr

valoo@up.poznan.pl

618487117

618

kontakt e-mailowy

Andrzej Wołoszyn

dr

andrzej.woloszyn@up.poznan.pl

618487113

613

wtorek
12.15-13.00
MS Teams