KONSULTACJE PRACOWNIKÓW KATEDRY EKONOMII I POLITYKI GOSPODARCZEJ W AGROBIZNESIE

Konsultacje w semestrze zimowym 2018/2019

 

Imię i nazwisko

Tytuł/stopień

E-mail

Telefon

Pokój

Termin konsultacji

Walenty Poczta

prof. dr hab.

poczta@up.poznan.pl

618487114

512A

poniedziałek
12.00-13.00

Agnieszka Baer-Nawrocka

dr

nawrocka@up.poznan.pl

618466373

509

poniedziałek
14.15-15.30

Natalia Bartkowiak-Bakun

dr

natalia.bartkowiak@up.poznan.pl

618466377

520

-

Patrycja Beba

dr

beba@up.poznan.pl

618466375

515

-

Paweł Boczar

dr inż.

pboczar@up.poznan.pl

618487115

522

-

Wawrzyniec Czubak

dr hab.

czubak@up.poznan.pl

618466100

507

poniedziałek
11.00-12.30

Michał Gazdecki

dr inż.

gazdecki@up.poznan.pl

618487126

521

-

Elżbieta Goryńska-Goldmann

dr

gorynska@up.poznan.pl

618487126

521

poniedziałek
10.30-12.00

Jakub Hadyński

dr hab.

hadynski@up.poznan.pl

618487107

506

środa
9.30-10.30

Anna Jankowska

dr

jankowska@up.poznan.pl

618466094

519

poniedziałek
15.00-16.00

Ryszard Jaworski

dr inż.

ryszard.jaworski@up.poznan.pl

618487090

516

wtorek
11.00-13.00

Ewa Kiryluk-Dryjska                      

dr hab.

kiryluk-dryjska@up.poznan.pl

618466984

505

-

Katarzyna Kita

dr

katarzyna.kita@up.poznan.pl

618487121

514

-

Małgorzata Kołodziejczak

dr inż.
 

malgorzata.kolodziejczak@up.poznan.pl

618466377

520

poniedziałek
13.30-14.30

Ewelina Marek-Andrzejewska

dr 

ewelina.marek@up.poznan.pl

618466094

519

poniedziałek 11.30-13.00

Aldona Mrówczyńska-Kamińska         

dr hab.

mrowczynska-kaminska@up.poznan.pl

618466374

508

środa
11.30-13.00

Karolina Pawlak

dr hab. prof. nadzw.

pawlak@up.poznan.pl

618487576

504

poniedziałek
14.00-15.00

Lucyna Przezbórska-Skobiej

dr hab.

przezborska@up.poznan.pl

618487116

503

poniedziałek
10.00-10.45
środa
11.00-11.45

Anna Rzeszutko

dr

rzeszutko@up.poznan.pl

618487121

514

-

Arkadiusz Sadowski

dr hab.

sadowski@up.poznan.pl

618466054

517

poniedziałek
11.00-12.30

Paweł Siemiński

dr

sieminski@up.poznan.pl

618466361

509

poniedziałek
11.00-11.45
środa 12.15-13.00

Aldona Standar

dr

standar@up.poznan.pl

618466376

518

poniedziałek
11.30-13.00

Joanna Średzińska

dr

sredzinska@up.poznan.pl

618466376

518

poniedziałek
11.30-13.00

Anna Wielicka-Regulska

dr

wielicka@up.poznan.pl

618487115

522

poniedziałek
13.30-14.30

Monika Wojcieszak

dr

mwoj@up.poznan.pl

618466375

515

poniedziałek
13.30-15.30

Bartłomiej Bajan

mgr

bartlomiej.bajan@up.poznan.pl

618466379

818

wtorek
12.00-13.30

Wioleta Barczak

mgr

wioleta.barczak@up.poznan.pl

618466378

817

poniedziałek
13.30-15.00

Natalia Genstwa

mgr inż.

natalia.genstwa@up.poznan.pl

618466629

819

poniedziałek
11.30-12.30
środa
13.00-13.30

Dawid Jabkowski

mgr

dawid.jabkowski@up.poznan.pl

618466378

817

czwartek
13.00-14.30

Karolina Józefowicz mgr karolina.jozefowicz@up.poznan.pl 618466629 819 poniedziałek
11.15-12.45
Krzysztof Pawłowski mgr inż. krzysztof.pawlowski@up.poznan.pl 618466379 818 czwartek
11.30-13.00
Kinga Smolińska mgr kinga.smolinska@up.poznan.pl 618466379 818 czwartek
11.30-13.00
Norbert Szalaty mgr norbert.szalaty@up.poznan.pl 618466378 817 środa
9.45-11.15
Jagoda Szymczak mgr jagoda.szymczak@up.poznan.pl 618466379 818 wtorek
9.30-11.00
Paulina Wiza mgr inż. paulina.wiza@up.poznan.pl 618466629 819

poniedziałek
11.15-12.00
środa
14.15-15.00