KONSULTACJE PRACOWNIKÓW KATEDRY EKONOMII I POLITYKI GOSPODARCZEJ W AGROBIZNESIE

Konsultacje w semestrze letnim 2020/2021

Imię i nazwisko

Tytuł/stopień

E-mail

Telefon

Pokój

Termin konsultacji

Walenty Poczta

prof. dr hab.

poczta@up.poznan.pl

618487114

512A

poniedziałek
10.30-11.30

Agnieszka Baer-Nawrocka

prof. UPP
dr hab.

nawrocka@up.poznan.pl

618466373

509

 

Natalia Bartkowiak-Bakun

dr

natalia.bartkowiak@up.poznan.pl

618466377

520

-

Patrycja Beba

dr

beba@up.poznan.pl

618466375

515

wtorek 9.00-10.30

 

czwartek
11.15- 12.45

 

Paweł Boczar

dr inż.

pboczar@up.poznan.pl

618487115

522

-

Wawrzyniec Czubak

prof. UPP
dr hab.

czubak@up.poznan.pl

618466100

507

 

Michał Gazdecki

dr inż.

gazdecki@up.poznan.pl

618487126

521

czwartek
18.00-19.30

Elżbieta Goryńska-Goldmann

dr

gorynska@up.poznan.pl

603 065 145

521

środa
8.00-9.30

Jakub Hadyński

dr hab.

hadynski@up.poznan.pl

618487107

506

poniedziałek
8.30-9.30; 13.30-14.30

środa
10:00 - 11:30 (p. 506 po umówieniu spotkania)

Anna Jankowska

dr

jankowska@up.poznan.pl

618466094

519

-

           

Ewa Kiryluk-Dryjska                      

prof. UPP
dr hab.

kiryluk-dryjska@up.poznan.pl

618466984

505

 

Małgorzata Kołodziejczak

prof. UPP
dr hab.

malgorzata.kolodziejczak@up.poznan.pl

618466377

520

środa
9.30-11.00

Joanna
Kosmaczewska

prof. UPP
dr hab.

joanna.kosmaczewska@up.poznan.pl

618487121

514

rozmowa przez Teams po wcześniejszym umówieniu terminu mailowo

Ewelina Marek-Andrzejewska

dr 

ewelina.marek@up.poznan.pl

618466094

519

poniedziałek, 12.00 -13.30 piątek
10.00-11.30

Aldona Mrówczyńska-Kamińska         

prof. UPP
dr hab.

mrowczynska-kaminska@up.poznan.pl

618466374

508

wtorek 13.00-14.30

Karolina Pawlak

prof. UPP
dr hab.

karolina.pawlak@up.poznan.pl

618487576

504

poniedziałek
8.00 - 9.30

Lucyna Przezbórska-Skobiej

prof. UPP
dr hab.

przezborska@up.poznan.pl

618487116

503

 

Arkadiusz Sadowski

prof. UPP
dr hab.

sadowski@up.poznan.pl

618466054

517

wtorek 11.30-13.00

Paweł Siemiński

dr

sieminski@up.poznan.pl

618466361

516

 

Aldona Standar

dr

standar@up.poznan.pl

618466376

518

środa 9.30-11.00

Joanna Średzińska

dr

sredzinska@up.poznan.pl

618466376

518

-

Anna Wielicka-Regulska

dr

wielicka@up.poznan.pl

618487115

522

poniedziałek
12.00-13.30

(p. 522 po umówieniu spotkania)

wtorek
18.15-19.45

Monika Wojcieszak-Zbierska

dr

mwoj@up.poznan.pl

618466375

515

-

Bartłomiej Bajan

mgr

bartlomiej.bajan@up.poznan.pl

618466379

818

wtorek
9.30-11.00

Wioleta Barczak

mgr

wioleta.barczak@up.poznan.pl

618466378

817

 

Natalia Genstwa

mgr inż.

natalia.genstwa@up.poznan.pl

618466629

819

 

Dawid Jabkowski

mgr

dawid.jabkowski@up.poznan.pl

618466378

817

 

Karolina Józefowicz mgr karolina.jozefowicz@up.poznan.pl 618466629 819 poniedziałek
9.45 - 11.15

Joanna Kozak

mgr

joanna.kozak@up.poznan.pl

618466378

817

 
Krzysztof Pawłowski mgr inż. krzysztof.pawlowski@up.poznan.pl 618466379 818  
Kinga Smolińska mgr kinga.smolinska@up.poznan.pl 618466379 818  
Norbert Szalaty mgr norbert.szalaty@up.poznan.pl 618466378 817  
Jagoda Zmyślona mgr jagoda.szymczak@up.poznan.pl 618466379 818  
Paulina Wiza mgr inż. paulina.wiza@up.poznan.pl 618466629 819

-