KONSULTACJE PRACOWNIKÓW KATEDRY EKONOMII I POLITYKI GOSPODARCZEJ W AGROBIZNESIE

Konsultacje w semestrze zimowym 2020/2021

Imię i nazwisko

Tytuł/stopień

E-mail

Telefon

Pokój

Termin konsultacji

Walenty Poczta

prof. dr hab.

poczta@up.poznan.pl

618487114

512A

poniedziałek
10.30-11.30

Agnieszka Baer-Nawrocka

dr hab.

nawrocka@up.poznan.pl

618466373

509

 

Natalia Bartkowiak-Bakun

dr

natalia.bartkowiak@up.poznan.pl

618466377

520

-

Patrycja Beba

dr

beba@up.poznan.pl

618466375

515

piatek 10.00-11.30

Paweł Boczar

dr inż.

pboczar@up.poznan.pl

618487115

522

-

Wawrzyniec Czubak

prof. UPP
dr hab.

czubak@up.poznan.pl

618466100

507

poniedziałek
10.00-11.30

Michał Gazdecki

dr inż.

gazdecki@up.poznan.pl

618487126

521

 

Elżbieta Goryńska-Goldmann

dr

gorynska@up.poznan.pl

603 065 145

521

poniedziałek
10.30-11.30

Jakub Hadyński

dr hab.

hadynski@up.poznan.pl

618487107

506

 

Anna Jankowska

dr

jankowska@up.poznan.pl

618466094

519

-

           

Ewa Kiryluk-Dryjska                      

prof. UPP
dr hab.

kiryluk-dryjska@up.poznan.pl

618466984

505

 

Małgorzata Kołodziejczak

dr hab.

malgorzata.kolodziejczak@up.poznan.pl

618466377

520

wtorek
16.30-17.30

Joanna
Kosmaczewska

prof. UPP
dr hab.

joanna.kosmaczewska@up.poznan.pl

618487121

514

wtorek
09.30-11.00

Ewelina Marek-Andrzejewska

dr 

ewelina.marek@up.poznan.pl

618466094

519

 

Aldona Mrówczyńska-Kamińska         

prof. UPP
dr hab.

mrowczynska-kaminska@up.poznan.pl

618466374

508

poniedziałek
12.00-13.30

Karolina Pawlak

prof. UPP
dr hab.

pawlak@up.poznan.pl

618487576

504

poniedziałek
15.00-16.00

Lucyna Przezbórska-Skobiej

dr hab.

przezborska@up.poznan.pl

618487116

503

poniedziałek
12.00-13.30

Arkadiusz Sadowski

prof. UPP
dr hab.

sadowski@up.poznan.pl

618466054

517

wtorek 11.30-13.00

Paweł Siemiński

dr

sieminski@up.poznan.pl

618466361

516

 

Aldona Standar

dr

standar@up.poznan.pl

618466376

518

poniedziałek
12.00-13.30

Joanna Średzińska

dr

sredzinska@up.poznan.pl

618466376

518

-

Anna Wielicka-Regulska

dr

wielicka@up.poznan.pl

618487115

522

poniedziałek
15.00-16.30

Monika Wojcieszak-Zbierska

dr

mwoj@up.poznan.pl

618466375

515

-

Bartłomiej Bajan

mgr

bartlomiej.bajan@up.poznan.pl

618466379

818

poniedziałek
10.00-11.00

Wioleta Barczak

mgr

wioleta.barczak@up.poznan.pl

618466378

817

 

Natalia Genstwa

mgr inż.

natalia.genstwa@up.poznan.pl

618466629

819

 

Dawid Jabkowski

mgr

dawid.jabkowski@up.poznan.pl

618466378

817

 

Karolina Józefowicz mgr karolina.jozefowicz@up.poznan.pl 618466629 819  

Joanna Kozak

mgr

joanna.kozak@up.poznan.pl

618466378

817

 środa 11.30-12.30
Krzysztof Pawłowski mgr inż. krzysztof.pawlowski@up.poznan.pl 618466379 818  
Kinga Smolińska mgr kinga.smolinska@up.poznan.pl 618466379 818 wtorek
10.30-11.30
Norbert Szalaty mgr norbert.szalaty@up.poznan.pl 618466378 817  
Jagoda Zmyślona mgr jagoda.szymczak@up.poznan.pl 618466379 818 poniedziałek
15.30-17.00
Paulina Wiza mgr inż. paulina.wiza@up.poznan.pl 618466629 819

czwartek
8.30-10.00