Zmarł Pan dr Zdzisław Czaja

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że w dniu 28 listopada 2019 r., w wieku 68 lat, zmarł

dr Zdzisław Czaja

emerytowany adiunkt w Katedrze Nauk Społecznych i Pedagogiki na naszym Wydziale.

Absolwent Akademii Ekonomicznej w Poznaniu. Doktor nauk humanistycznych UAM w zakresie historii.

Był znawcą problematyki dotyczącej historii politycznej najnowszej, międzynarodowych stosunków politycznych, oraz socjologii gospodarki.

Wyróżniany nagrodami Rektora naszej Uczelni za osiągnięcia naukowe udokumentowane publikacjami.

Współtwórca kierunku studiów Polityka Społeczna oraz opiekun prac licencjackich na tym kierunku.

Msza żałobna za duszę Zmarłego zostanie odprawiona w dniu 4 grudnia 2019 r. o godz. 10.00

w kościele parafii pod wezwaniem św. Jana Bosko w Luboniu.

Pogrzeb odbędzie się w tym samym dniu o godz. 11.00 na cmentarzu Luboń-Żabikowo.

Władze Wydziału Ekonomiczno-Społecznego