ZAPRASZAMY STUDENTÓW NA SPOTKANIE Z PRAKTYKAMI BRANŻY BANKOWEJ

Credit Agricole Bank Polska i Wydział Ekonomiczno-Społeczny Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu zapraszają wszystkich Studentów na spotkanie z praktykami branży bankowej w październiku i listopadzie, tj. w dniach 5 października 2019 roku (sobota) i 15 października 2019 r. (wtorek), a także 4 i 16 listopada br.

Przedstawiciele banków (Dyrektorzy Placówek Bankowych oraz Doradcy Klienta) będą do Waszej dyspozycji w holu budynku Collegium Maximum – już od godziny 8.00.

Gorąco zachęcam Studentów, którzy są zainteresowani odbyciem praktyki zawodowej do bezpośredniej rozmowy z rekruterem (specjalnie dla Was będzie przygotowane stanowisko „Do pierwszej pracy”), a także do wykonania testu predyspozycji zawodowych.

Zaproszenie kieruję do wszystkich zainspirowanych bankowością do rozmowy o finansach  przy smacznej kawie oferowanej przez Bank CA.

Pełnomocnik Dziekana ds. współpracy z bankiem

Dr Sylwia Klus