ZAPRASZAMY STUDENTÓW NA SPOTKANIE Z PRAKTYKAMI BRANŻY BANKOWEJ

Credit Agricole Bank Polska i Wydział Ekonomiczno-Społeczny Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu zapraszają wszystkich Studentów na spotkania z praktykami z branży bankowej w maju i czerwcu, tj. w dniach 13 maja 2019 r. (poniedziałek) i 18 maja 2019 r. (sobota), a także 10 i 15 czerwca br.

Przedstawiciele banków (Dyrektorzy Placówek Bankowych oraz Doradcy Klienta) będą do Waszej dyspozycji w holu budynku Collegium Maximum już od godziny 8.00.

Gorąco zachęcam Studentów, którzy są zainteresowani odbyciem praktyki zawodowej, do bezpośredniej rozmowy z rekruterem (specjalnie dla Was będzie przygotowane stanowisko „Do pierwszej pracy”), a także wykonania testu predyspozycji zawodowych.

Zapraszam także wszystkich zainteresowanych bankowością do rozmowy o finansach przy smacznej kawie, serwowanej przez Bank CA.

Pełnomocnik Dziekana ds. współpracy z bankiem
Dr Sylwia Klus