Uwaga studenci I roku studiów STACJONARNYCH! Spotkanie organizacyjne 30 września 2021 r.

Szanowni Państwo,

Studenci I roku Studiów STACJONARNYCH na Wydziale Ekonomicznym

Informujemy, że 30 września odbędą się spotkania organizacyjne z Władzami Wydziału w sali wykładowej Biocentrum, przy ulicy Dojazd 11 w Poznaniu.

Na godzinę 12.00 zapraszamy studentów kierunku EKONOMIA, studia stacjonarne,

Osoby, których nazwiska zaczynają się na literę A-L wejście A (proszę siadać w tej części sali).

Osoby, których nazwiska zaczynają się na literę M-Ż wejście B (proszę siadać w tej części sali).

Na godzinę 14.00 zapraszamy studentów kierunku FINANSE I RACHUNKOWOŚĆ, studia stacjonarne

Osoby, których nazwiska zaczynają się na literę A-Ł wejście A (proszę siadać w tej części sali).

Po spotkaniach otrzymacie Państwo legitymacje!

Prosimy o punktualność i zachowanie wszelkich norm bezpieczeństwa.

Prosimy o zabranie:

MASECZEK (prosimy o zakrycie ust i nosa i ich niezdejmowanie!).

WŁASNYCH DŁUGOPISÓW (będą potrzebne do podpisywania dokumentów).

Jeśli masz objawy choroby – prosimy zostań w domu!

Do zobaczenia w czwartek!