Umowa partnerska z Zespołem Szkół Ekonomicznych im. Cyryla Ratajskiego w Śremie

Z radością informujemy, że 7 kwietnia 2022 r. roku podpisana została umowa partnerska pomiędzy Wydziałem Ekonomicznym Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu a Zespołem Szkół Ekonomicznych im. Cyryla Ratajskiego w Śremie.

Celem współpracy jest upowszechnianie nauk ekonomicznych i społecznych wśród uczniów Szkoły Partnerskiej poprzez uczestnictwo w wybranych zajęciach akademickich prowadzonych na Wydziale Ekonomicznym, a także wydarzeniach takich jak: „Dzień Współpracy”, „Akademicka Wiosna”. Młodzież będzie miała okazję do skorzystania z doradztwa naukowego w zakresie przedmiotów ekonomicznych i społecznych. Uczniowie mogę poszerzać umiejętności prezentacji i komunikacji w środowisku akademickim. Mogą uczestniczyć w pracach prowadzonych przez wydziałowe koła naukowe, jak również w warsztatach i seminariach organizowanych przez pracowników Katedry Ekonomii i Polityki Gospodarczej w Agrobiznesie jak i innych pracowników Wydziału Ekonomicznego Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu.

Więcej o umowach partnerskich Wydziału znajdziecie TUTAJ.