Oferty pracy w Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa

Oferta pracy:

Firma : Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa

Komórka: Biuro Kontroli na Miejscu (BKM)

Wydziały:

• Wydział Obsługi i Przygotowania Dokumentacji
  • Wydział Kontroli Terenowych
  • Wydział ds. GIS

Biuro Kontroli na Miejscu  jest komórką zaangażowaną w proces nadzoru nad dotacjami w rolnictwie pochodzącymi z  Funduszy Unijnych.

Głównym zadaniem BKM jest przeprowadzanie  kontroli u beneficjentów w celu weryfikacji faktów stanowiących podstawę przyznania płatności, potwierdzenia zgodności danych i informacji zawartych we wnioskach pomocowych ze stanem faktycznym stwierdzonym podczas wizytacji terenowych.

Wydział Obsługi i Przygotowania Dokumentacji

Osoba zatrudniona w omawianym wydziale jest odpowiedzialna za przygotowanie i obsługę dokumentacji kontrolnej, w tym zatwierdzanie wersji papierowej i elektronicznej raportów z czynności kontrolnych.  Biuro obsługuje szereg działań o zróżnicowanych profilach, m.in. są to działania z zakresu płatności bezpośrednich do gruntów, programów rolno środowiskowych, działań inwestycyjnych  w gospodarstwach indywidualnych oraz zakładach przetwarzających produkty rolne, w grupach producentów rolnych itp.

Wydział Kontroli Terenowych

Praca w terenie polegająca na wykonywaniu kontroli u beneficjentów, którzy złożyli wnioski o dofinansowanie. Do zadań inspektora terenowego należy m.in. ustalenie stanu faktycznego w miejscu realizacji inwestycji, w oparciu o kosztorysy, dokumentację finansowo-księgową, pomiar działek rolnych , powierzchni zalesień, stawów oraz kontrola pozostałej dokumentacji w siedzibie u beneficjenta. Inspektorzy są uposażeni w narzędzia niezbędne do pracy: odbiorniki GPS, anteny, dalmierze, taśmy miernicze, odzież ochronną itp.

Wydział ds. GIS

Osoba zatrudniona na stanowisku w wydziale GIS realizuje zadania związane z bieżącą i okresową aktualizacją danych przestrzennych w Systemie Identyfikacji Działek Rolnych (ang. LPIS), obejmującą m.in modyfikację pól zagospodarowania i granic odniesienia.

Praca w tym wydziale daje możliwość poznania szeroko rozumianego GIS-u, pozwala zdobyć wiedzę w zakresie specjalistycznego oprogramowania oraz umożliwia naukę w rozwojowym kierunku z wykorzystaniem nowoczesnych rozwiązań organizacyjnych.

Osoby do kontaktu:

Artur Harcej-Kierownik Biura Kontroli na Miejscu (tel.: (061) 84 53 838)

Magdalena Rudnicka