KOMUNIKAT W SPRAWIE zajęć dla pierwszego roku studiów I stopnia

Uwaga Studenci pierwszego roku studiów I stopnia na kierunkach: Ekonomia oraz Finanse i rachunkowość!

Władze Wydziału Ekonomicznego, informują, że w związku z Rozporządzeniem Ministra Edukacji i Nauki z dnia 25 lutego 2021 r. w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania niektórych podmiotów systemu szkolnictwa wyższego i nauki w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19,

wszystkie zajęcia w semestrze letnim będą prowadzone WYŁĄCZNIE z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość.

Tym samym, zajęcia wcześniej zaplanowane w formie stacjonarnej (od 7 kwietnia do 2 czerwca 2021 r.) dla studentów 2 semestru studiów I stopnia - zarówno studiów stacjonarnych,
jak i niestacjonarnych odbędą sie ZDALNIE (z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość).

W związku z powyższym, przed rozpoczęciem zajęć zdalnych w kwietniu, proszę sprawdzić zamieszczone na stronie WE i UPP plany zajęć – mogą one ulec niewielkim modyfikacjom.