FINANSE I RACHUNKOWOŚĆ I rok stacjonarne - Spotkanie organizacyjne z Władzami Wydziału

Szanowni Państwo,

Studenci I roku kierunku FINANSE I RACHUNKOWOŚĆ, studia STACJONARNE

Przypominamy, że 13. października odbędą się spotkania organizacyjne z Władzami Wydziału
w sali wykładowej Biocentrum, przy ulicy Dojazd 11 w Poznaniu.

Na godzinę 13.00 zapraszamy wszystkich, których nazwiska zaczynają się na litery A – M,

Osoby, których nazwiska zaczynają się na literę A-J wejście A (proszę siadać w tej części sali)

Osoby, których nazwiska zaczynają się na literę K-M wejście B (proszę siadać w tej części sali)

Na godzinę 16.00 zapraszamy wszystkich, których nazwiska zaczynają się na litery N-Z,

Osoby, których nazwiska zaczynają się na literę N-S wejście A (proszę siadać w tej części sali)

Osoby, których nazwiska zaczynają się na literę Ś-Z wejście B (proszę siadać w tej części sali)

Po spotkaniach otrzymacie Państwo legitymacje!

Prosimy o punktualność i zachowanie wszelkich norm bezpieczeństwa.

Prosimy o zabranie:

MASECZEK (prosimy o zakrycie ust i nosa i ich niezdejmowanie)

WŁASNYCH długopisów (będą potrzebne do podpisywania dokumentów)

Jeśli masz objawy choroby – prosimy zostań w domu!

Do zobaczenia we wtorek!