Dzień Współpracy na Wydziale Ekonomiczno-Społecznym - 8 luty 2018 r.

Feb
Feb/02 10:28

Podobnie jak w roku ubiegłym, podczas przerwy międzysemestralnej, 8 lutego br. Wydział Ekonomiczno-Społeczny Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu zorganizuje III już edycję „Dnia Współpracy”.

Wydarzenie to dedykowane jest uczniom szkół średnich z województwa wielkopolskiego. Podczas „Dnia Współpracy” przedstawiona zostanie działalność naukowa i dydaktyczna – dla młodzieży przygotowano liczne wykłady oraz warsztaty tematyczne, prezentacje wydziałowych kół naukowych i quiz ekonomiczny.

W spotkaniu weźmie udział ponad 20 współpracujących z WE-S szkół ponadgimnazjalnych. Zajęcia przygotowane specjalnie na ten dzień, zgodnie z indywidualnym programem danej szkoły, będą odbywać się w kilkunastu salach. W tym roku zainteresowanie imprezą promującą naszą ofertę edukacyjną jest jeszcze większe niż w latach ubiegłych, co nas ogromnie cieszy.

Zapraszamy do obejrzenia relacji z tegorocznego Dnia Współpracy na naszym profilu na Facebooku

When:
piątek, luty 2, 2018 - 10:28